Partner

Ipros d o.o. to słoweńska firma, która od początku swojej działalności związana była z produkcją urządzeń procesowych oraz instalacji przeznaczonych głównie dla przemysłu farmaceutycznego. Firma specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy mieszalników procesowych przeznaczonych do produkcji substancji płynnych. Zakres oferty obejmuje również projektowanie i wykonywanie instalacji technologicznych GMP, wymienniki ciepła rurowo-płaszczowe (również w wersji aseptycznej) oraz kompleksowe realizacje projektów związanych z automatyzacją procesu mycia lub sterylizacji - systemy WIP/CIP oraz SIP.

Firma L.B. BOHLE założona została w 1981 w Ennigerloh (Niemcy) przez Lorenz’a Bohle. Firma jest wiodącym producentem urządzeń procesowych przeznaczonych dla przemysłu farmaceutycznego, która skupia się na poszukiwaniu optymalnych rozwiązań dla swoich klientów. W swojej ofercie posiada szeroki zakres urządzeń przeznaczonych do produkcji form suchych tj. granulatory, powlekarki, mieszalniki, młyny, przecieraki, suszarnie fluidalne, systemy do naważania, kolumny podnoszące, myjki kontenerów oraz kontenery. Przez wszystkie lata działalności firma L.B. Bohle nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, dostarczając coraz to nowsze technologie oraz optymalizując procesy produkcji.

Partner
Partner

Belimed Sauteg AG jest jednym z czołowych, światowych dostawców innowacyjnych urządzeń oraz systemów przeznaczonych do czyszczenia, dezynfekcji i sterylizacji wyrobów z branży medycznej, farmaceutycznej oraz life science. Firma ma blisko 1 200 pracowników w 10 krajach i jest reprezentowana przez sieć biur handlowych i autoryzowanych partnerów w ponad 80 krajach. Celem Firmy jest zapewnienie każdemu klientowi najlepszych możliwych rozwiązań, począwszy od standardowych maszyn lub systemów, po indywidualne projekty, planowane i realizowane specjalnie dla klienta. Poprzez dodatkowe usługi, takie jak planowanie, symulacje, walidacje oraz wsparcie w optymalizacji kosztów ogólnych i materiałów eksploatacyjnych, Belimed zapewnia rzeczywistą wartość dodaną dla swoich klientów.

Firma Mediseal specjalizuje się w produkcji urządzeń / linii pakujących. Ma bogate doświadczenie – 85 lat na rynku farmaceutycznym, globalny zasięg.
Jest pionierem – pierwsza maszyna blistrująca to właśnie Mediseal. Firma oferuje rozwiązania w zakresie pakowania pierwotnego i wtórnego form płynnych i stałych. Zajmuje się produkcją następujących rodzajów maszyn:
Maszyny blistrujące
Kartoniarki
Saszetkarki (w tym saszetki typu stick pack)

Partner